Базар Автоновини Статті Додати оголошення

Виїхати за кордон українським водіям стало простіше
З 1 вересня в Україні нарешті запрацювала електронна "Зелена карта", що дозволить значно спростити процес перетину кордону українським водіям. Про відповідні зміни повідомили на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України.

 

    "Страховики-повні члени МТСБУ (компанії, які мають право укладати договори міжнародного страхування "Зелена карта") з 1 вересня запропонують автовласникам можливість укладання таких договорів в електронному вигляді", - йдеться у повідомленні.

Процедура оформлення електронної "Зеленої карти" буде ідентичною до процедури оформлення договору обов'язкового страхування в електронному форматі:
  •     Власник автомобіля вносить відповідні дані для укладання договору у відповідну форму на сайті страховика;
  •     Після отримання інформації страховик формує пропозицію щодо договору міжнародного страхування та надсилає пропозиції на пошту вказану при реєстрації;
  •     Власник авто підписує електронний договір через інформаційну систему страховика відповідно до законодавства та оплачує страхову премію;
  •     Електронний поліс оформляється майже відразу і страховик отримує pdf-файл із чорно-білим сертифікатом "Зелена карта", а також візуальну форму та інформаційний лист.
  •     При цьому в МТСБУ зазначили, що людина, яка оформила електронний сертифікат, має роздрукувати pdf-файл, щоб пред'являти паперову версію документа відповідно до міжнародних законів.