Базар Автоновини Статті Додати оголошення

Кросовер за 15 000 доларів
Марка Jetour, яка нещодавно зайшла в Україну вже не є "китайським ноунеймом". Цими днями в Китаї Jetour (який фактично є підрозділом компанії Chery) представив новий компактний кросовер, який вже найближчим часом може з'явитися і на українському ринку. Поки що у нас є тільки одна модель цього бренду - Jetour X70.

Jetour Dasheng отримав аж 8 різних комплектацій та досить широкий діапазон ціни від 14 700 до 24 400 доларів. Базова версія доступна лише з переднім приводом, а топова може мати повний. Автомобіль має досить футуристичний "ламаний" дизайн в якому, в кращих традиціях "китайців" можна знайти багато знайомих елементів від різних автомобілів.
Передня двоповерхова оптика виглядає дуже в стилі сучасних BMW, задні фари ніби взяті від останніх моделей Lexus RX, але загалом не можна сказати, що автомобіль з чогось повністю "злизали". Зовні також впадають в очі ручки, що виїжджають, і 20-дюймові диски. В інтер'єрі китайці вирішили йти в ногу з останніми тенденціями автомобільного світу і тут простежується мінімалістичний дизайн.

Центральний дисплей досить великий – 15,6-дюймів, при цьому сам дисплей та начинка головного пристрою приємно радують. Крім цього в інтер'єрі авто можна знайти проекційний HUD-дисплей, скошене кермо, функцію розпізнавання голосу, бездротову зарядку і безліч функцій допомоги водієві Level2+.

Jetour Dasheng має кілька видів силових установок, причому вони працюють як на бензині, так є і гібридні варіанти. Потужність базового 1,5 турбованого двигуна стартує зі 156 к.с. а потужність гібридної установки сягає 326 к.с. У топовому виконанні з гібридним двигуном автомобіль може проїхати на чистому електроприводі близько 100 км і при цьому витрата палива становитиме 1 л/100 км.