Базар Автоновини Статті Додати оголошення

Volkswagen Golf R 20 Years edition– це найшвидша модель R
VW отримав трохи більше продуктивності від свого 2,0-літрового 4-циліндрового двигуна з турбонаддувом, що дозволило йому скоротити час проходження кола на Нюрбургрингу на цілих чотири секунди і, таким чином, отримати титул найшвидшої моделі R.
Час 7 хв 47,31 с, що є дуже швидким і стало можливим завдяки версії 20 Years, яка включає пакет VW Performance Pack у стандартній комплектації.
Гаразд, додаткові 13 к.с. (доводять загальну потужність до 329 к.с.) не виглядають як величезний стрибок, але це, зрештою, найпотужніший серійний Golf в історії. А оскільки 0-100 км/год відбувається за 4,6 секунди, ви швидко забудете про семантику.І щоб відзначити цю віху, Крім додаткової потужності, Volkswagen віддає перевагу своїм системам Vehicle Dynamics Manager і R-Performance Torque Vectoring за новий еталонний час R.
Пілот автомобіля та розробник VW Бенджамін Лойхтер також увімкнув «Спеціальний» режим, налаштувавши автомобіль із пом’якшеними амортизаторами та адаптованими налаштуваннями керма та приводу для максимальної здатності «пролітати кільця».
«З цією машиною я можу проїхати тут по Нюрбургрингу, а наступною зупинкою буде пекарня або магазин DIY», — сказав Лойхтер. Ні, ми також не впевнені, про що він)))).
Golf R 20 Years є продовженням оригінального Golf R32 2002 року, який мав 3,2-літровий 6-циліндровий двигун потужністю 237 к.с., який розганявся до 100 км/год за 6,4 секунди. Ми пройшли довгий шлях з тих пір, чи не так?
У той час ми також бачили версію R32 Mk5 Golf, R-версії Golfs шостого та сьомого, і, звичайно, існуючий Golf R. Що, на вашу думку, ми побачимо ще через 20 років?